Deprecated: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/blazej61/ftp/lalinea/templates/gk_instyle/lib/framework/helper.layout.php on line 164

Deprecated: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/blazej61/ftp/lalinea/includes/application.php on line 539

O nas

Pracujemy dla naszych klientów od 2001 roku i specjalizujemy się w przygotowywaniu i dostarczaniu wszelkich materiałów reklamowych i promocyjnych potrzebnych przy organizowaniu kampanii reklamowych, promocji, imprez firmowych i okolicznościowych. Oferujemy najróżniejsze upominki, długopisy, koszulki i wiele, wiele innych drobiazgów.

Lista produktów przy pomocy których możecie Państwo promować swoją firmę jest bardzo długa, a my chętnie pomożemy wyszukać właśnie ten produkt, który będzie najbardziej odpowiedni w danej sytuacji. Służymy w tym celu naszym doświadczeniem i pomysłami. Współpracujemy na zasadach partnerskich z wieloma polskimi i zagranicznymi producentami.

Oferujemy również usługi w zakresie materiałów offsetowych, łącznie z projektami graficznymi, jak katalogi, ulotki, kalendarze autorskie, teczki konferencyjne itp.
W okresach świątecznych, i nie tylko, przygotowujemy dla Państwa pracowników, kontrahentów i partnerów kosze okolicznościowe z produktami według naszego pomysłu, a Państwa wyboru.

Mamy nadzieję, że będziemy mogli pochwalić się współpracą również z Państwem.


Zapraszamy do współpracy